Потужні вибухи пролунали у тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області. Ймовірно, у місті «прильоти».

Про це повідомляє  мер Мелітополя Іван Федоров.

Міський голова, посилаючись на місцевих жителів, зазначає, що внаслідок роботи російської ППО нібито є травмовані цивільні.

Крім того, колаборанти Запорізької області заявили про «потужний ракетний удар» по Токмаку. Поки детальнішої інформації про втрати ворога та ймовірне місце влучання немає.

До речі, лобових штурмів у Токмаку не буде, ЗСУ обходитимуть місто. Ймовірно, оточення триватиме декілька тижнів

Так вважає майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

«Ніхто не робитиме жодних лобових штурмів у Токмаку, його просто обходитимуть. Скільки він протримається в оточенні важко сказати, ймовірно це питання кількох тижнів», — розповів Гетьман в ефірі телеканалу «Еспресо».

По колу Токмака окупанти зробили фортифікацію, вони його охоронятимуть. Майор запасу НГУ розповідає, що рух ЗСУ туди створюється не для того, щоб звільнити Токмак. Головною метою є унеможливити постачання російських сил.

«Там проходить залізниця, яка є головною логістичною артерією росіян. Вона підживлює все південне, херсонське, кримське угруповання росіян. Керченським мостом теж може щось пересуватися. Тому йде бій не за якийсь населений пункт, а все ж таки за залізницю», — пояснив Олексій Гетьман.

За його словами, росіяни чудово розуміють, що якщо вони залишаться без можливості щось підвозити, це суттєво погіршить їхні перспективи на цьому напрямі.