Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав керівництво країни до рішучих і радикальних дій у зв'язку з російською агресією в Азовському морі.

Про це йдеться у відеозверненні політика.

"Я вважаю, що треба діяти рішуче, в жодному разі не діяти так, як раніше в Криму, коли росіяни захоплювали наші військові бази, а ми не давали відсічі", – заявив Ляшко.

Раніше він зазначив, що Україна повинна заручитися допомогою своїх зарубіжних партнерів.

"Завдання Росії – відрізати Україну від морських шляхів, що стане нищівним ударом в тому числі і по економіці країни. Рішучі дії. Залучення геополітичних партнерів, в тому числі і в Чорноморському регіоні. Чіткі вказівки військовим. Негайно!", – написав лідер Радикальної партії .

Також Лідер "Радикальної партії" розповів, що означатиме введення воєнного стану в Україні.

"Агресивні військові дії Росії мають на меті блокування морських шляхів, експортного потенціалу та, фактично, втрата Україною статусу морської держави.. Чи адекватна відповідь – введення воєнного стану? У мене є сумніви … треба було його вводити ще в 2014-му році ", – прокоментував Ляшко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Він припустив, що такі заходи пов'язані з наближенням виборів в Україні.

"Я підозрюю, що це пов'язано з виборами, адже відповідно до закону про воєнний стан скасовуються вибори президента, парламенту, депутатів місцевих громад … Не виключено, що, можливо, будуть події, які дадуть продовження воєнного стану, і виборів не буде. Це дуже серйозне питання ", – висловився Ляшко.

Також депутат додав, що не хотів би, щоб Петро Порошенко використовував воєнний стан для того, щоб не проводити вибори в Україні.

"Скасування президентських виборів – це теж загроза для держави, яка провокує узурпацію влади, яка спровокує спротив суспільства на вулиці. І все це може втягнути Україну в хаос і анархію, що для Москви означатиме перемогу", – заявив Ляшко.

"Єдине логічне для держави рішення – зміна закону про воєнний стан. Введення норми, що під час військового стану президентські і парламентські вибори можуть відбуватися", – переконаний він.