Найбільше шансів потрапити у другий тур майбутніх президентських виборів мають лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, шоумен Володимир Зеленський та президент України Петро Порошенко.

Про це йдеться у новому соціологічному опитуванні групи "Рейтинг".

Серед тих, хто має намір голосувати, 16% готові віддати голос за Тимошенко, а по 11% – за Зеленського та Порошенка. Далі у рейтингу йдуть співголова об’єднання "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко (9%) та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко (8%).

Водночас, у другому турі Тимошенко перемагає у всіх інших кандидатів, однак у всіх випадках більше 50% опитаних заявляли, що не визначилися або зовсім не голосуватимуть. Порошенко, згідно з опитуванням, має шанси перемогти у другому турі лише у Юрія Бойка, а Зеленський – у всіх, окрім Тимошенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.