Прем'єр Росії Дмитро Медведєв прийняв у своїй резиденції в Горках кандидата в президенти України Юрія Бойка та кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука. Там відбувалися так звані економічні переговори.

Транслюють зібрання "112 Україна" і "NewsOne" – телеканали, пов'язанні з Медведчуком. Окрім того, в зустрічі бере участь також голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.

Російський прем'єр заявив, що "вважає правильним" проведення такої зустрічі, оскільки "взаємини між Росією та Україною перебувають у стані глибокої кризи". 

Про причину попросити зустрічі у Медвєдєва заговорив і Юрій Бойко, назвавши стосунки між Україною та Росією "вкрай важливими" для України. 

"Стосунки України і Росії вкрай важливі для нашої економіки. Сьогодні вони переживають найважчий період в своїй історії. Для нас дуже важливе повернення наших товарів і нашої продукції на російський ринок", – сказав він.

Кандидат у президенти України наголосив, що "готовий запропонувати і розглянути різні варіанти відновлення контракту по транзиту після завершення чинного контракту".

Більшість людей негативно сприйняли зустріч українських політиків з російськими, суспільство буквально шаленіє від таких нахабних дій кандидата в президенти, в той час коли в Україні йде війна з РФ

Так, громадський діяч назвав Бойка "голубом миру" і додав, що йому потрібно "воркувати" у в'язниці за корупцію, а Медведчуку – за сепаратизм.

Багато українців просто не розуміють, як можна "полетіти на поклон до лідерів країни, яка окупувала частину території" та ще й гордо транслювати це по ТБ.

А журналіст Сергій Руденко написав, що це "повний легалайз агентів Кремля".

Служба безпеки України також відреагувала на поїздку кума Путіна Віктора Медведчука та кандидата у президенти України від "Опозиційної платформи – За життя" Юрія Бойка у Москву. Там обіцяють у стислі терміни надати правову оцінку їхнім "економічним переговорам" з прем'єром Росії Дмитром Медведєвим.

СБУ також вказала на можливий зв'язок цієї поїздки із попередньо викритими терористичними намірами Росії, повідомила прес-служба на офіційній Facebook-сторінці.

Водночас, ми не виключаємо можливий опосередкований зв'язок цієї події із попередженим СБУ у Харкові терористичним актом у метрополітені,– йдеться у повідомленні.

Додамо, що журналіст Сергій Іванов має свою точку зору стосовно поїздки Медведчука і Бойка до Москви. Зокрема він зазначає, що єдиним "вигодонабувачем московського міжсобойчика є Петро Порошенко, оскільки партіотична спільнота має ще щільніше згуртуватися довкола нього перед загорозою реваншу.

За його словами, скандальна зустріч – це наслідок умисного злочинного всепрощенства саме Порошенка та його ненаситної команди.

"І якщо дехто вважає головним результатом президентства Порошенка томос і безвіз, я, на превеликий жаль, вважаю таким тотальну безкарність державних злочинців, які знову штовхають мою країну в пітні обійми немитих, – підсумовує журналіст.