Відповідну постанову члени Центрвиборчкому ухвалили сьогодні на засіданні.

Центральна виборча комісія на виконання судового рішення зареєструвала відеоблогера Анатолія Шарія кандидатом у народні депутати України на позачергових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня. 

Відповідну постанову члени ЦВК ухвалили сьогодні на засіданні.

Так, на виконання постанови Верховного суду, ЦВК повторно розглянула документи Шарія, якому раніше відмовила в реєстрації кандидатом у народні депутати, включеного до виборчого списку "Партії Шарія" під номером один, та постановила зареєструвати його кандидатом. 

Також ЦВК на виконання рішення Верховного суду зареєструвала кандидатом у народні депутати Євгена Євтухова, включеного до виборчого списку "Партії Шарія" під номером п'ять, якому було відмовлено в реєстрації постановою Центрвиборчкому від 24 червня. 

Таким чином, сьогодні комісія постановила доповнити виборчий список "Партії Шарія" даними про Шарія та Євтухова. 

24 червня ЦВК відмовила Шарію в реєстрації кандидатом у депутати. Партія, своєю чергою, оскаржила рішення комісії у Шостому апеляційному адмінсуді. 

Суд задовольнив позов та зобов'язав комісію зареєструвати Шарія кандидатом. ЦВК намагалась оскаржити відповідне рішення у Верховному суді, але той задовольнив позов Центрвиборчкому лише частково – зобов'язавши комісію повторно розглянути документи відповідної особи. 

Раніше ЦВК на виконання судових рішень зареєструвала вже дев'ятьох кандидатів-мажоритарників. 

Нагадаємо, в 2012 році Шарій отримав політичний притулок у Литві. Блогер відомий своєю скандальною та неоднозначною позицією.