У Міністерстві закордонних справ України відповіли на заяву прессекретаря російського президента Дмитра Пєскова про те, що Київ наближається до “червоних ліній”.

Як заявив прессекретар МЗС Олег Ніколенко, Росії варто припинити перекладати відповідальність на інших.

“Росія повинна нарешті припинити перекладати відповідальність на інших і почати виконувати взяті на себе мирні зобов’язання. Риторика про наближення до “небезпечної лінії” лягає в логіку війни, від якої досі не можуть відмовитися в Кремлі”, – сказав він.

У мінстерстві наголошують, що російський уряд має дати підконтрольним бойовикам жорстку вказівку про припинення порушення режиму “тиші” на Донбасі.

“Не Німеччину і Францію потрібно закликати використовувати свій вплив, а дати вказівку контрольованим Москвою збройним формуванням дотримуватися режиму припинення вогню, розблокувати діяльність ТКГ і фіналізувати довгоочікувані рішення для поліпшення життя жителів по обидві лінії розмежування”, – зазначив Ніколенко.

Представники Міністерства наголошують, що Україна відкрита до діалогу і готова всіляко сприяти встановленню миру на території Донбасу. Однак, такої рішучості зі сторони країни-агресора немає.

Додамо, що сьогодні в Кремлі заявили, що офіційний Київ наближається до перетину “червоних ліній” в конфлікті.

За словами Пєскова, Кремль “глибоко турбує збільшення кількості обстрілів з боку Збройних Сил України”.

“Головне, щоб всі, хто можуть, використовували свій вплив для того, щоб повноцінна громадянська війна в Україні не відновилася”, — сказав він.

Крім цього, Пєсков згадав про нормандський формат, заявивши, що в Москві розраховують на вплив усіх партнерів з нього, щоб запобігти ескалації на Донбасі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.