Данілов відповів на погрози Путіна про удари “по тих об’єктах, по яких поки не наносили”.

Він пояснив, що кремлівський диктатор пропонує, щоб Україна не отримувала зброю, здалася та підписала капітуляцію.

Секретар Ради національної безпеки на оборони Олексій Данілов відреагував на погрози президента РФ Володимира Путіна через постачання зброї Україні завдавати удар “по тих об’єктах, по яких поки не наносили”.

За словами Данілова, в Україні іде війна.

“Я не знаю, до чого приводять оці його (Путіна – ред.) “лякалки”,” – сказав Данілов у коментарі 24 каналу.

“Я категорично проти таких подій і вважаю, що капітуляцію має підписувати зовсім інша країна. Це моя публічна позиція. А те, що Путін може своїми ракетами пошкоджувати будь-яке наше місто, на жаль, це факт”, – додав він.

На його переконання, якби Україна мала достатньо засобів для того, щоб захищатися, це суттєво допомогло б вибивати ворога з наших територій. Саме тому, нагадав секретар РНБО, нині й тривають численні перемовини з партнерами щодо постачання озброєння.

Данілов висловив сподівання, що вже найближчим часом країна отримає необхідну зброю для захисту й тоді “усе стане на свої місця”.

Нагадаємо, що нещодавно російський диктатор Володимир Путін заявив, що Росія нібито зробить відповідні висновки, якщо Захід буде поставляти Україні ракети дальньої дії.

Він назвав “метушнею” рішення західних країн про постачання Києву додаткові озброєння.

Крім того, кремлівський диктатор в інтерв’ю пропагандистській програмі “Москва. Кремль. Путін” пригрозив, що це може “затягнути збройний конфлікт”.

“Взагалі, вся ця метушня навколо додаткових постачань озброєнь, на мій погляд, має тільки одну мету – затягнути якомога далі збройний конфлікт”, – сказав Путін.

За словами агресора, Росія нібито зробить відповідні висновки, якщо Захід буде поставляти Україні ракети дальньої дії.

“Але, якщо вони будуть і будуть поставлятися, з цього ми будемо робити відповідні висновки і застосовувати свої засоби ураження, яких у нас достатньо, для того, щоб завдати удару по тих об’єктах, по яких ми поки не наносимо”, – сказав Путін.

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський 4 червня у своєму вечірньому відеозверненні підкреслив, що це вже не виправити, але припинити війну можна в будь-який момент.

“Але в будь-який момент можна зупинити страшні наслідки цієї війни. Російська армія може перестати спалювати церкви. Російська армія може перестати руйнувати міста. Російська армія може перестати убивати дітей. Якщо та сама одна людина в Москві просто віддасть такий наказ. І той факт, що такого наказу досі немає, є очевидним приниженням для усього світу”, – зазначив Зеленський.