Глава російської корпорації “Ростех”, яка об’єднує підприємства оборонного комплексу, Сергій Чемезов відпочиває на новорічні свята в тому ж районі Сейшел, що і колишній президент України Петро Порошенко, який раніше був помічений на 60-метровій яхті KATINA біля острова Фрегат.

Про це повідомив депутат фракції “Слуга народу” Максим Бужанський в своєму телеграм-каналі у вівторок, 7 січня.

“У житті Петра Олексійовича завжди мало місце везіння. І ось, знову пощастило. Завдяки щасливому випадку, в тому ж районі Сейшел, де аки вовча зграя Деніца невтомно баражує на яхті Катіна Порошенко, борючись за вступ в НАТО і ЄС, відпочиває на новорічні свята глава Ростеху, Сергій Чемезов “, – пише Бужанський.

За його словами, Порошенку випав “історичний шанс” обговорити з російським чиновником інвестиційний клімат, інфраструктурні проекти і зробити спільне фото.

“Справ на 5 хвилин, і Петро Олексійович знову в центрі уваги, причому не в розрізі кримінальних справ, що, останнім часом, трапляється з ним рідко”, – жартує нардеп.

Як повідомлялося, Петро Порошенко 3 січня не прийшов на допит в ДБР, так як полетів разом з родиною відпочивати у Катар рейсовим літаком.