Яку оцінку дати персоні Віктора Януковича? Навколо цього посперечалися колишній народний депутат Михайло Добкін і чинна нардепка з “Голосу” Юлія Клименко у прямому ефірі одного з українських телеканалів.

Утім, грунтовної дискусії не вийшло. Янукович, нагадаємо, втік з України у 2014, а нині є заочно засудженим за державну зраду.

Михайло Добкін (колишній член “Партії регіонів”) заявив, що Віктор Янукович (колишній очільник цієї політичної сили) на посаді президента нікого не обдурював. А, мовляв, Юлія Клименко (народна депутатка з партії “Голос”), яка з таким твердженням не погодилася, взагалі прийшла до студії в кольорах “Партії регіонів”.

Дійсно, нардепка мала на собі синє плаття та білий блейзер.

Клименко з гумором сприйняла зауваження Добкіна. Мовляв, хіба у біло-блакитному не можна ходити? Але вирішила не розвивати дискусію навколо кольорів.

“Дивіться, заради вас – я знімаю. Я відмовляюся носити біло-блакитне. Я буду в синьому”, – сказала депутатка, і дійсно зняла блейзер.

Тож вийшло так, що своїми словами Добкін фактично змусив Клименко частково роздягтися. А після цього прокоментував: “Те, що зараз сталося – це просто мій дар від батьків”.

Нагадаємо, колишній депутат Верховної Ради та екскандидат в мери Харкова Михайло Добкін вступив в словесну перепалку з нардепом від фракції “Європейська солідарність” Володимиром Ар’євим. Одіозний політик назвав репліку опонента “словесним проносом” і порадив приймати душ.

Скандальна сцена з’явилася в ефірі політичного ток-шоу на каналі “Україна 24”. Гості програми “зчепилися” на ґрунті обговорення ефективності політики п’ятого президента України Петра Порошенка.

Так, Добкін заявив, що представнику “ЄС” нічого звинувачувати чинну владу в низькому рівні життя населення, оскільки при їх уряді в Україні жилося не краще. Ар’єв апелював тим, що Добкін маніпулює фактами та подає свідомо неправдиві факти.

“Я от не хочу давати оцінку всьому тому “словесному поносу”, які вирвався з рота цього суб’єкта. І прошу його мене не перебивати. Поки ця субстанція щось говорила, я ж не перебивав і хочу, щоб воно теж мовчало, поки я буду говорити”, – заперечив Добкін Ар’єву, говорячи про нього в третій особі.

В результаті нардеп від ЄС залишив студію, заявивши, що не має наміру заохочувати “печерне хамство” щодо себе.