Верховна Рада на наступному тижні проведе два позачергових засідання – 29 червня та 1 липня, на яких планується розгляд кількох важливих законопроєктів.

Про це заявив глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що до кінця нинішньої сесії у депутатів залишилися два пленарні тижні.

“Верховна Рада буде працювати у посиленому режимі. У вівторок і четвер ми зберемося на позачергові засідання, де плануємо прийняти ряд важливих, термінових законопроектів”, – сказав нардеп.

Позачергове у вівторок, 29 червня

За його словами, депутати розглянуть пакет документів, присвячених оборонному сектору: це законопроєкт про національний спротив, суміжний з ним законопроєкт про збільшення чисельності Збройних сил України, а також законопроєкт про критичну інфраструктуру.

У другому читанні планується прийняття законопроєкт, який повертає “чорнобильські” пільги, скасовані у 2014 році.

Позачергове у четвер, 1 липня

На порядку денному буде законопроєкт про велику реставрацію, який дозволить розширити президентську програму і фінансувати об’єкти, що знаходяться у комунальній власності громад.

У свою чергу, заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявила, що верховна Рада України розгляне законопроєкт президента Володимира Зеленського про олігархів на позачерговому засіданні 1 липня.

“У четвер буде розглядатися довгоочікуваний законопроєкт про олігархів… Вірогідно, що ці позачергові засідання будуть скликані президентом Володимиром Зеленським. Відповідно, президент формує порядок денний”, – сказала нардепка.

Як повідомляла у Facebook нардепка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла, 30 червня законопроєкт Зеленського про олігархів може розглянути комітет Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.