Парламентська фракція “Слуга народу” вимагає від Кабміну ефективних кроків для подолання сьогоденної кризи. Її лідер Давид Арахамія зауважив, саме з цієї причини уряду не надали так званий імунітет.

Про це відомо з його виступу перед журналістами у середу, 2 вересня.

За словами політика, перш за все йдеться про план дій міністрів економічного та енергетичного напрямків.

“Програму (уряду) не проголосовано, щоб не давати імунітету. Наразі минуло кілька місяців, ми правильно зробили, що не давали імунітету… Криза в енергетиці існує? — Існує. Криза в економіці існує? — Існує. Криза з фінансами і бюджетом існує? Ось вам усі відповіді. Якщо ми не побачимо конкретного швидкого руху і плану, їх буде змінено”, — пояснив Арахамія.

Він зауважив, що не має чіткого розуміння щодо кроків, за допомогою яких Кабмін буде виводити країну з кризового становища.

“Тому я… збирав окремо кожного міністра і говорив: якщо не матимемо конкретного покрокового плану, у вас немає майбутнього як у міністрів… Якщо будуть якісь ігрища — “ми своїх не здаємо”, то підуть усі разом”, — додав лідер фракції.

Водночас Арахамія підтвердив, наразі немає жодної вагомої причини для відставки.

Нагадаємо, уряд оновили на початку березня, посаду прем’єр-міністра замість Олексія Гончарука обійняв Денис Шмигаль. Деякі з посадовців зберегли свої місця, серед таких — міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.