Політична партія Юлії Тимошенко "Батьківщина" незаконно використала фотографію відомого українського шоу-мена Сергія Притули у своїй рекламі. Він обурився таким нахабством та дав політикам 24 години на публічне вибачення.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Зараз я доберусь до готелю і від…ю на своїй офіційній сторінці волинську "Батьківщину". А потім, маю надію, з ними те ж саме зробить центральний офіс. Бо якщо вони цього не зроблять, я і їх від…у!", – йдеться у дописі.

Через короткий час на сторінці Притули з’явилась офіційна заява до "Батьківщини".

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Справа ж не в тому, що я зібрав не 7,5 а понад 30 млн. І навіть не в тому, що раз вже автор цього посту так пишається мною, то міг би розмістити мої волонтерські банківські реквізити для подальшого збору коштів. Справа в тому, що штаб ВО "Батьківщина" Волинь замість того, щоб перекинути мені трохи грошей на армію, вбухав їх у рекламу абсолютно маніпулятивного допису з поєднанням моєї пики і свого політичного бренду", – пише Притула.

Далі він детально пояснив, як діятиме у разі, якщо "Батьківщина" публічно не вибачиться та не заявить про непричетність його до політичної сили.

"Значить слухайте сюди уважно, мої синьоокі волинські соловейки. 

"Використання зображень, фото публічних осіб, які не мають відношення до політичних організацій на їх офіційних сторінках в мережі Інтернет може розцінюватись, як дезінформація. Зважаючи на те, що ця публікація була розрекламована, маніпуляція є свідомою та може мати на меті введення в оману читачів, у яких виникає асоціативний ряд, що Сергій Притула має відношення до ВО Батьківщина – Волинь, або ж здійснює свою волонтерську діяльність з політичною метою.

Зважаючи на те, що Сергій, здійснює свою волонтерську діяльність через збір коштів від громадян, бізнесменів, політична заангажованість може нанести шкоду його діловій репутації та зашкодити і пошуку ресурсів на потребу фронту", – ось так розумна людина розписала мені своє бачення того, що ви зробили.  Бо у моєму випадку трактування було набагато коротшим: «якісь ган..ни вирішили попіаритись на фоні 5-ти років моєї волонтерської діяльності", – йдеться у дописі.