В Україні з початку дії пільгових правил розмитнення авто на єврономерах офіційно оформили вже 65 тис. автомобілів. Водночас у бюджет сплачено 4,1 млрд грн податків.

Такі дані оприлюднила Державна фіскальна служба. Йдеться про період із 25 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року, пише Обозреватель

"Тільки за минулу добу, 31 січня, громадяни оформили майже 3,4 тис. автомобілів, за які сплатили майже 212 тис. грн", – йдеться у повідомленні.

У той же час 55 тис. оформлених за цей період авто на єврономерах перебували в Україні з порушеннями вимог Митного кодексу, за що їхні власники сплатили 467 млн грн штрафу – 8,5 тис. грн за кожен автомобіль.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Найбільше автомобілів на єврономерах українці оформили в Києві – майже 10,8 тис. транспортних засобів, Волинській області – 8,7 тис. і Чернівецькій – понад 6 тис. авто.

Зазначимо, що пільговий період, протягом якого можна оплатити на 50% менший акцизний податок, добігає кінця 22 лютого, а 24 травня закінчиться так званий перехідний період, протягом якого "євробляхери" можуть вільно пересуватися на "єврономерах".