У Києві з'явилися нові білборди президента України Петра Порошенка (розміщуються як соціальна реклама, але насправді, по суті, є передвиборною агітацією) з двозначним лозунгом "Геть від Москви!".

Це відома фраза українського поета-комуніста 20-30-х років Миколи Хвильового. Причому стосувалася вона не політичного курсу, а питання – на які зразки керуватися при відродженні української культури – на російські або на європейські.

Однак не всім українця сподобалися такі тонкощі, а тому прочитали цю рекламу як "Руки геть від Москви".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Соцмережі миттєво відреагували на такий заклик.

"На рекламних щитах розміщено лозунг "Геть від Москви". "Руки геть від Москви", – наче говорять нам нові соціальні борди Петра Порошенка, – пише блогер Гороховський.

У коментарях до посту користувачі Facebook відзначають, що такі рекламні щити з'явилися по всьому Києву.

Деякі пишуть, що таку рекламу варто розмістити на шляху прямування поїзда "Львів – Москва", інші пишуть, що PR-служба президента перемудрувала, а також коментатори припускають, що у Порошенка, очевидно, з цим пов'язано щось особисте.

Відзначимо, що білборди Порошенка вже кілька місяців активно розміщуються по всій країні у великій кількості. 

Влітку на рекламних щитах з'явився лозунг "Армія! Мова! Віра", який присутній і на нових плакатах. При цьому в серпні в адміністрації Порошенко заявили, що не знають про обсяги витрат на ведення і рекламу сторінки глави держави в соцмережі Facebook, і що не розміщують зовнішньої реклами з його ім'ям.

Цікаво, що крім такої реклами Порошенка, українці помічають нові агітаційні білборди із зображенням лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка.