Джонсон назвав наступні цілі РФ у Європі після України.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон попередив, що у разі, якщо президент РФ Володимир Путін досягне успіху у своєму вторгненні в Україну, почнеться “нова ера залякування”, що простягнеться від Балтійського до Чорного морів.

Британський прем’єр додав, що світ перебуває у “поворотному моменті”.

“Кінець свободи в Україні означатиме зникнення будь-якої надії на свободу в Грузії, а потім і в Молдові. Це означатиме початок нової епохи залякування усієї Східної Європи від Балтики до Чорного моря. Якщо Путіну вдасться розтрощити Україну, це дасть зелене світло автократам усюди на Близькому Сході, на Далекому Сході. Це поворотний момент світу. Це момент вибору. Це вибір між свободою та гнобленням”, – сказав Джонсон.

Він застеріг інших лідерів від того, щоб займати позицію “реальної політики” щодо Путіна.

“Я знаю, що у світі є люди, які кажуть, що краще змиритися з тиранією. Я вважаю, що вони глибоко помиляються”, – наголосив Борис Джонсон.

Він додав, що намагатися нормалізувати відносини з Путіним після того, що сталося, як це зробив Захід у 2014 році після анексії Криму, означало б знову зробити таку саму помилку.

Раніше Міністерство цифрової трансформації України опублікувало наступну інформацію щодо санкцій проти рф.
Один зі світових лідерів у наданні цифрових рішень у галузі управління електроенергією та автоматизації Schneider Electric призупинила інвестиції та постачання в рф та білорусь.
Найбільший китайський виробник професійної техніки та електроніки Dahua призупиняє всі поставки до росії, а весь товар який залишиться на складах у росії, компанія забере назад.
Японський розробник і видавець комп’ютерних ігор Square Enix, відомий за Guardians of the Galaxy, Deus Ex, Final Fantasy, NieR, Life is Strange, Tomb Raider та Outriders, призупинив продажі у рф.
Новий пакет санкцій ЄС заборонив росіянам експорт заліза та сталі до Європи. Якщо  раніше росія мала рекордні обсяги сталі та була другим за величиною постачальником у світі, то тепер заборона експорту суттєво вдарить по російській економіці. 
Шведські портові працівники відмовилися обслуговувати російські судна
Гранди світового футболу Реал, ПСЖ та Мілан відмовилися від співпраці з найбільшою букмекерською конторою рф та припинили спонсорські контракти. 
Американська біофармацевтика AbbVie відмовилася постачати ботокс до росії.
Смертний вирок економіці росії — підписано. Далі справи будуть лише гірші.