Не одноразово в соціальних мережах з'являлись фото "стихійних" ринків у містах України, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Від 600 грн за участь…”: Як українцям пропонують заробити грошей на новорічні свята

Користувач соціальної мережі Віктор Кожан, написав, що розуміє, що українці не в кращому матеріальному становищі та намагаються заробити гроші будь – яким шляхом, проте він "втомився" пробиратись через стихійні ринки. У свою чергу, коли одні користувачі висловлюють своє незадоволення інші стають в підтримку стихійних продавців.

Цю ситуацію потрібно розглянути з декількох сторін. Наприклад, лікарі говорять про те, що ті продукти які лежать на землі, а особливо це стосується молочних, несуть в собі загрозу, моментами навіть смертельну. Це в свою чергу, провокує рейди правоохоронців на такі "стихійні" ринки.

Проте, як не купити те, що продає немічна бабуся, пенсії якої ледь вистачає на хліб та ліки? Активісти пропонують виділяти місця для таких продавців, контролювати їхню діяльність, але це в свою чергу – податки, облаштування місць, та конкуренція, яка невигідна великим "монопольним" гравцям.Наразі ж мережі гостро обговорюють цю ситуацію, найяскравіші коментарі такі:

Тарас Козловський – А я люблю такі блошині ринки, адже там можна купити класні речі за малі гроші

Люда Суєдова – Ці "торговці", то і є Україна. Та торгівля виглядає, як відчай. То приниження людської гідності та єдиний засіб вижити для них. Подивіться, що вони продають. Мені щиро шкода тих людей і ми не маємо морального права їх звинувачувати. Вони потребують допомоги та підтримки.

Назар Ахмадзян- На мою думку це цілком нормально. Правда мали б бути спеціально відведені торгові місця для цього, де будь-хто міг щось продавати. В Європі це нормально

Аліна Берегова – Такі ринки небезпечні для життя і до того всього, вони постійно сміття після себе залишають.

Артур Харчук – Шкода таких людей, але вони порушують закони, не платять податків – потрібно починати в першу чергу з себе.

Тоді що ж робити з цією проблемою? Можливо влада почне вирішувати питання, які турбують населення, або ж зроблять так аби стояти пенсіонерам на холоді з очима, яким не можна відмовити не доводилось.