Проти Порошенка відкрито нову кримінальну справу. Вона стосується зареєстрованої в юрисдикції Британських Віргінських Островів компанії гетьмана “Prime Asset Partners Limited”, пише телеграм Клименко тайм.

Юрист Андрій Портнов, з посиланням на Єдиний реєстр досудових розслідувань України, повідомив, що екс-президент приховав факт реєстрації цієї компанії, не відобразивши її в декларації про доходи та фінансові зобов’язання. А “Prime Asset Partners Limited” гетьмана була створена “для подальшого здійснення протиправної діяльності, зокрема, ухилення від сплати та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом”. У чому ми і не маємо сумніву – пишуть журналісти телеграм Каналу.

Цікаво, що близько року тому за заявою екс-нардепа і політика Михайла Добкіна Госбюро розслідувань вже відкривало справу за цією компанію Порошенко. Вказувалося в заяві, що Порошенко можливо задекларував завідомо недостовірні дані в декларації в частині наявності прав власності на акції “Prime Assets Partners Limited” (BVI).

От цікаво, в ДБР взагалі пам’ятають про це?

До слова, раніше стало відомо що Екс-президент України Петро Порошенко продавав сирійським бойовикам боєприпаси, включаючи заборонені 400-кілограмові фосфорні бомби.

Про це заявив колишній депутат Верховної ради Давид Жванія.

Колишній парламентарій не уточнив, хто виступав покупцем зброї. За його словами, це було одне з угруповань, що протистоять сирійському лідерові Башару Асаду. Продаж боєприпасів мала місце в 2014-2016 роках.

Жванія додав, що має намір повідомити про дії Порошенко в Державне бюро розслідувань України.

У мене є докази цього, вони всі будуть приведені в заяві в ДБР, – цитують його зМІ

Також, нещодавно стало відомо, що Генпрокуратура України порушила чергову кримінальну справу стосовно Порошенка. Підставою для цього послужила заява юриста Карини Мікітян за фактом нібито змови політика і Мінфіну країни з приводу державних гарантій по кредиту заводу «Кузня на Рибальському». За даними наглядового відомства, Порошенко, будучи президентом, дозволив собі зловжити становищем заради отримання «неправомірної вигоди».

За словами генпрокурора Ірини Венедиктової, розслідування дають Порошенко певний піар, в якому він потребує. У той же час деякі з них містять серйозні підстави для притягнення його до відповідальності.

Варто зазначити, що самого хворого коронавірус п’ятого президента України, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенко вчора виписали з лікарні, де він перебував з 3 жовтня.

Українці ж зазначають, що не вірять в те що, стан 5 президента можливо був критичним і важким, адже важкі на корону, не виписуються після двох тижнів лікування, та вважають такі дії 5 президента піаром.