Керівник одного із запорізьких вузів вимагала зі студента чотири тисячі гривень за здачу іспитів і попалася на гарячому. Про це повідомили в Управлінні захисту економіки в Запорізькій області, передає Корупція.Інфо

Затримання було проведено 4 червня, коли директора одного з інститутів Класичного приватного університету в момент отримання грошей.

Директор інституту вимагала від студента гроші, обіцяючи за чотири тисячі гривень допуск до навчання і складання іспитів. Хабарника затримали в службовому кабінеті.

В даний час проводиться досудове розслідування, тривають слідчі дії. Відзначимо, що з початку року цей випадок вже не, коли співробітник університету вимагав хабар – в січні на хабарі попалася завідуюча кафедрою економічної теорії, яка отримала від магістра 300 доларів за успішний захист дипломної роботи.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїнаНагадаємо, не так давно в Житомирській області співробітники СБУ затримали на отриманні хабара заступника начальника одного з міських відділів Національної поліції області.

У Львові на хабарі впіймали головного інспектора регіонального управління Держпраці, який вимагав гроші від місцевого бізнесмена. Раніше на хабарі в 18 тисяч гривень "погорів" начальник відділу експертизи трупів Івано-Франківського обласного бюро судово-медичної експертизи. Хабар призначалися за видачу довідок для однієї з місцевих мешканок, яка планувала отримати страховий платіж після смерті чоловіка.