Геріатричний пансіонат, село Іванків, Житомирської області. Олег Ляшко вітав бабусь і дідусів, які там лежать, і медичний персонал з Днем Святого Миколая з подарунками.

"Просто подивіться це відео. Він круче Кашпіровского і Вольфа Мессінга. Заряджає людей енергією. Тут тільки голос, Ляшка на відео нема. Знімав Ганну Андріївну з Черняхова. Вона – фантастичний слухач. І коли дивишся в її очі – розумієш, чому стільки людей за нашого Олега, що б проти нього не робили" – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Лозовий.

"Нехай континенти палають, а ми переможемо, все одно" – додав він.

Проте, варто зазначити, що в коментаряхі під постом думки читачі розділилися. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Який талант, пускати туман в очі бідних, стареньких людей, які за все своє життя так і нічого від нашої влади недочекались" – пише Марія Кирильчук.

"От пророк Івасик брехливий. Стільки років у ВР і нічого неможе зробити, але зараз якщо виберуть то вже точно все зробить аби жили по новому і щоб покращення відчув кожен. Всіх вас на передову треба відправити, брехуни і злодії" –  зазначає Антон Романович.

Були і ті, які підтримали Олега Ляшка: " Я за Радикальну партію! Подивіться на ту раду. Розігрують партію в шахмати. Олег Валерійович, Слава Богу, в цю партію не грає!!! Чоловік та його партія відповідає ідеї України. Бути незалежним!".