18 грудня, ресторан, в якому у Тернополі вечеряв президент України Петро Порошенко, охороняли близько сотні силовиків.

Про це пише місцеве видання ovid.com.ua та інтеренет сайт – Вголос.

Згідно їх інформації зазначається, що Петро Порошенко вечеряв у ресторані, який розташований на бульварі Шевченка та, за даними тернопільських ЗМІ, належить депутату від “Народного фронту” Роману Заставному.

Під час вечері заклад громадського харчування по всьому периметру оточили озброєні силовики. Нікого з місцевих мешканців у ресторан не пускали.

Згодом з’явилась інформація та фото, що Порошенко там нібито вечеряв із представниками місцевої влади та молоддю, яка стажується у Тернопільській ОДА.

Як відомо, напередодні президент України у Тернополі засвітив головну ялинку міста.

Зазначається, що запалення ялинки відбулось на Театральному майдані Тернополя, у ньому взяв участь і президент. Також Порошенку передали Вифлеємський вогонь миру. Окрім того президент взяв участь у відкритті Різдвяної шопки.

Також у місті Порошенко заявив, що мобілізацію не буде оголошено, якщо не трапиться відкритої широкомасштабної агресії з боку Російської Федерації.

Нинішня ситуація в Україні перебуває під повним контролем держави і не вимагає оголошення мобілізації, проте в разі відкритої масштабної наземної агресії Російської Федерації її буде оголошено негайно",- зазначив президент під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентським активом сьогодні у Тернополі.

"Сьогоднішня ситуація в країні цілком контрольована. Наші Збройні сили і всі силові підрозділи гарантують безпеку громадян", – додав він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також, він наголосив, що про всяк випадок у нього "всі укази про мобілізацію заготовлені" і не доведеться "бігати і питати дозволу" у Верховної Ради на оголошення мобілізації.

Крім того,  наразі призовників строкової служби в зону проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі не направляють.

"Вони займаються виключно бойовою підготовкою і навчанням, але якщо хтось із них висловить бажання підписати контракт, пройти відповідне навчання, лише в цьому випадку, добровільно, він може взяти участь в ООС", – сказав президент.