Російські окупанти, як завжди, намагаються прорватися безпосередньо на Авдіївський коксохім. Проте, вкиди про те, що російським загарбникам вдалося окупувати коксохім не відповідають дійсності. Адже, цей завод і надалі перебуває під контролем ЗСУ.

Про це розповів речник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

«Ворог дуже активно, але безуспішно намагається потрапити на територію Авдіївського Коксохіму. Завод перебуває під нашим контролем. Ворог зазнає там великих втрат, як у техніці, так і в живій силі. Росіяни кидають піхоту та скидають з літаків КАБи, як на Авдіївку, так і на околиці міста», — наголосив Штупун.

Речник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку також додав, що на Авдіївському напрямку тривають активні бойові дії. Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку.

«Росіяни продовжують активні наземні атаки, подекуди застосовуючи бронетехніку. За добу ворог втратив майже 500 солдатів. Також ЗСУ знищили 7 танків та 13 бронемашин. Зафіксовано 45 бойових зіткнень, 648 артилерійських обстрілів», — зауважив Штупун.

Нагадаємо, 23 листопада командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський заявив, що російські окупанти розпочали третю хвилю активних дій у межах наступу на Авдіївському напрямку. Так, окупанти застосовують більше людей і менше техніки, тому що техніку успішно знищують FPV-дрони.