Ексзаступник голови Офісу Президента Олексій Гончарук до призначення прем’єр-міністром майже щодня зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, однак зараз буде бачитися з ним рідше.

“До цього я бачив президента майже щодня. Зараз, звісно, ми бачитимемося рідше. Через те, що Кабмін – це велика махина. Це 100+ держорганів… Тут є трохи роботи, є чим зайнятися”, – сказав він журналістам у Києві в п’ятницю.

Гончарук наголосив, що є частиною команди Зеленського.

“Я розраховую, що ми з президентом, оскільки я – частина його команди, спілкуватимемося настільки тісно, наскільки це потрібно, щоб розуміти один одного з півслова. Він політичний лідер команди, обраної українським народом. Він – це камертон, з яким потрібно звіряти всі складні рішення, які ми ухвалюватимемо”, – прокоментував глава уряду.

“Ми радше команда менеджерів, найнята для того, щоб навести лад у процесах. Але політичним лідером команди, безумовно, є Володимир Зеленський”, – додав він.

Також Гончарук заявив, що рішення залишити в складі уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було одним із найскладніших під час формування Кабінету Міністрів.

“Головний аргумент – в умовах війни, молодого уряду, який не має досвіду, він відповідає за найбільший блок з безпеки. Враховували також те, що Аваков брав участь у забезпеченні чесних виборів. За сукупністю команда ухвалила рішення його залишити”, – сказав він.