Президент Володимир Зеленський є головним райтером своїх промов. Про це розповів заступник керівника Офісу Президента з гуманітарних питань Юрій Костюк в інтерв’ю.

Відповідаючи на запитання, хто допомагає главі держави із написанням промов, він сказав: “У нас є таке вузьке коло креативних людей. Головний у нас райтер, насправді, Президент”.

Зокрема, за словами Костюка, в інавгураційній промові “дуже багато є думок і таких знахідок особисто Президента”.

Водночас він назвав “спільним” текст звернення Зеленського до українців та президента РФ Володимира Путіна щодо анонсованого телемосту між українським телеканалом NewsOne і “Росія24”.

“Це спільне було. В нас немає такої схеми, що прийшов я, приніс три сторінки тексту, і Президент це просто прочитав і потім сказав”, — уточнив заступник керівника Офісу Президента.

При цьому він наголосив, що “ключові, важливі, масштабні звернення, якщо це не спонтанне — обговорюються”.

“В нас є також і Сергій Шефір, який працював у “Студії “Квартал 95”, я, який працював у “Студії “Квартал 95”. Часто ми обговорюємо певні речі, і потім якось формується”, — зазначив він.

Відзначимо, що Стіни Офісу президента України прикрасили картинами молодих українських художників з колекції Музею історії Києва.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила заступниця директора Музею історії Києва Тетяна Костенко.

Заступниця директора повідомила, що картини вибирав особисто Президент України Володимир Зеленський та його найближче оточення.

Керівництву країни будуть створювати атмосферу і піднімуть настрій роботи авторства Олени Придувалової, Юлії Полякової, Ольги Адам, Юрія Шаповала, Романа Мініна, Олексія Аполлонова, Анастасії Крайневої і Олексія Кондакова,– розповіла Тетяна Костенко.

На полотнах зображені сюжети з різними тематиками. 

Костенко опублікувала фото картин. На одній з них зображено урбаністичний пейзаж: ринок на тлі висотки, а також лоток з написом “Шаурма”.

Нагадаємо, раніше президента Зеленського висміяли за привітання з Днем Києва, в якому він розповів про те, як підкорював столицю, і назвав запах шаурми біля метро тим, що “робить Київ Києвом”. 

Через декілька днів голова держави оригінально відповів хейтерам, опублікувавши фото з цією стравою, порадивши чиновникам частіше її вживати.

 “Коли у тебе напружений графік, шаурма може бути рішенням. У цьому, як бачите, немає нічого страшного, незручного і тим більше – ганебного. А ще – допомагає не “забронзовіти”, не відриватися від людей. Для тих, хто при владі, це корисно. Рекомендую “, – написав Зеленський.