Українська співачка Гайтана, яка на днях показала рідкісне фото з чоловіком, поділилася з шанувальниками непривичною для них новиною – вона разом з чоловіком підписала шлюбний контракт.
Одразу ж після весілля Гайтана і її саунд-продюсер Алекс Смарт вирішили скласти шлюбний договір. Річ в тому, що велике здивування публіки склалося через те, що в Україні таке явище не є настільки поширене як, наприклад, за кордоном. Більшість вважає, що стосунки за контрактом приречені бути нещасливими, адже тут головне місце займають матеріальні блага.

Проте, зірка так не вважає. Вона навпаки переконана, що шлюбний договір має бути у всіх сімейних пар. Про це співачка поділилася на своїй сторінці в Інстаграм.

"Скажу вам по секрету! Шлюбний контракт потрібен! Як тільки ми з чоловіком розписалися, він запропонував мені оформити з ним шлюбний договір. Вперше в житті я почула від чоловіка, що він хоче, щоб у мене і у моїх батьків ніколи не виникало сумнівів в щирості нашої любові. Чесно, я була дуже щаслива! Адже мій гіркий досвід навчив мене, що аферистів дуже багато. Вони вміло маніпулюють вами, звинувачуючи в недовірі, тільки заради того, щоб привласнити ваші гроші і нерухомість ", – пояснила Гайтана.

Варто нагадати, що знаменитість часто згадує своє минуле і любить розказувати про неприємні моменти у її житті. Недавно співачка поділилася з пресою, що довгий час була наркозалежною і любила випивати.