Президент України Володимир Зеленський запевнив, що всі населені пункти, які постраждали під час лісових пожеж і повеней, отримають необхідну допомогу.

Про це глава держави заявив 8 липня під час робочої поїздки до Чернівецької області, повідомляється на сайті Офісу президента. Йдеться про Луганську і західні області країни.

Зеленський зазначив, що рятувальники на Луганщині змогли дістатися до постраждалих завдяки відремонтованій дорозі Сєвєродонецьк – Станиця Луганська.

“Завдяки цій дорозі – вона побудована – всі пожежні доїхали. Всі дякують”, – зазначив президент.

Він запевнив, що також допомогу отримають абсолютно всі населені пункти в західних областях.

“Є голови ОДА, які є” очима “в областях. Може вони чогось не бачать, як кажуть журналісти, але побачите – всім селам, які постраждали від повені, обов’язково допоможуть”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області люди виявилися незадоволеними розмірами виплат компенсацій після масштабної повені. Постраждалі скаржилися на несправедливий, на їхню думку, розподіл грошей.

Також жертвами повеней на заході України стали три людини. Стихія торкнулася вісім областей. Найбільше постраждали західні регіони – Прикарпаття, Буковина і Закарпаття.