ЗСУ вдалося повернути під свій контроль раніше втрачені позиції в районі Водяного. Є успіхи в українських захисників та у західній частині Донецької області. Кадри з геолокацією від 11 листопада показали просування ЗСУ на північний схід від Микільського.

Водночас у Генштабі України заявили про відбиття 18 атак армії Путіна на Авдіївському напрямку. А ось пропагандистські канали пишуть, що 11 та 12 листопада російська армія продовжила наступ у районі Степового. Дехто навіть стверджує, що деякі частини ЗС РФ вже на околиці населеного пункту. Однак аналітики з Інституту вивчення війни озвучили дещо протилежну ситуацію від озвученої ворожими військами.

Український Telegram-канал присвячений тактичній ситуації навколо Авдіївки повідомив, що 11 листопада ЗСУ вдалося витіснити зі Степового російську армію, яка утримувала кілька позицій у самому селі.

При цьому аналітики з ISW не побачили візуального підтвердження того, що армія Путіна знаходиться не лише у Степовому, а й на його околиці.

Один з російських військкорів написав про успіхи ЗС РФ в районі ресторану «Царське полювання», проте в ISW також не побачили візуального підтвердження цього. 11 і 12 листопада російські мілблогери заявили, що російські війська здійснюють потужні штурми на захід від Авдіївського породного відвалу та поблизу Авдіївського коксохімічного заводу на півночі Авдіївки.

А ось ЗСУ провели низку контратак, досягнувши певного успіху. Про це свідчать кадри із геолокацією від 11 листопада. Можна побачити на кадрах, що українським захисникам вдалося просунутися на південь від траси Е50 Донецьк-Єнакієве.