У колишнього президента Віктора Януковича і експрем’єр-міністра Миколи Азарова, проти яких запровадили санкції, можуть бути активи в Україні. Про це незабаром стане відомо.

Про це в ефірі Радіо “НВ” повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Хто вам сказав, що у цих людей немає активів в Україні? Потрібно дуже уважно дивитися, що відбувається… Зараз, коли Кабінет міністрів і відомства відпрацюють по кожному з них, ви все побачите”, – сказав він.

При цьому секретар РНБО додав, що “санкції стосовно Януковича і Азарова не є популізмом”.

“Якщо ви вважаєте, що на них це (санкції РНБО – Ред.) не впливає, ви дуже помиляєтеся”, – додав Данілов.

Крім того, київський апеляційний суд залишив колишнього президента Віктора Януковича під запобіжним заходом у вигляді заочного арешту у справі щодо узурпації влади.

Це оголосив головуючий суддя.

«Колегія суддів ухвалила: ухвалу судді Печерського суду (щодо обрання Януковичу запобіжного заходу у вигляді заочного арешту – ред.) залишити без змін, апеляційну скаргу захисника – без задоволення», – зазначив суддя.

Повний текст ухвали буде оголошено 30 березня.

Засідання було призначено на 10:30, але почалося із майже 1,5-годинним запізненням.

Захист Януковича на початку засідання оголосив, що двоє адвокатів Януковича, Віталій Сердюк і Ігор Федоренко, хочуть брати участь у засіданні, але не можуть: Сердюк – через захворювання, Федоренко – через те, що перебуває у відпустці.

Захисники експрезидента зазначили, що, зокрема, Сердюк підготував клопотання щодо перенесення цього судового засідання для того, щоб він міг брати участь у розгляді цієї апеляційної скарги.

Зі свого боку прокурор Денис Іванов зазначив, що представники сторони обвинувачення заперечують щодо задоволення цього клопотання.

Колегія суддів відмовила у відкладенні цього засідання.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.