Українським педагогам пообіцяли підвищити зарплатню. Уже в наступному році освітяни отримуватимуть більше.

 Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що вже в наступному році заробітна плата освітян істотно зросте.

Зокрема, про це в Кабінеті міністрів України говорили вчора, 18 грудня, під час чергового засідання парламенту. За словами чиновників, вже в 2019 році рівень заробітної плати педагогів стане на двадцять відсотків вищим.

Втім підвищення слід чекати не усім працівникам освіти.


 Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


У першу чергу це торкнеться науково-педагогічних працівників. В Україні до таких відносять ректора, заступника керівника, керівники філії, завідувачи кафедри, доценти, старші викладачі, викладачі, асистенти, викладачі-стажери, декани, заступники деканів, керівники навчально-наукового інституту, а також його заступники, які входять до складу вищого навчального закладу четвертого рівня акредитації.

За словами Володимира Гройсмана, представники зазначеної сфери раніше було вкрай недооцінені. Тепер Кабмін поставив перед собою мету покращити цю ситуацію. 

Варто відзначити, що, згідно з офіційними статистичними даними, найвищі зарплати в Україні мають представники сфери авіаційного транспорту. Середня зарплатня працівників цієї сфери перевищує двадцять тисяч гривень.