Популярне: “Це були ви! Точно ви! 100%!…”: Парасюк “підірвав” Мережу зверненням до Порошенка

Народний депутат України та представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко розповіла, що її зарплата не більше 14 тисяч гривень у місяць. Про це нардеп розповіла в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

“У мене зараз до 14 тисяч гривень зарплата народного депутата, і 17 тисяч гривень – це кошти на ведення депутатської діяльності”,– зазначила Луценко.

Дружина генпрокурора також стверджує, що “жодної копійки від Адміністрації Президента я не отримую”, так як це “не передбачено кошторисом”.

Крім того, політик заявила, що разом з Петром Порошенко працює другу половину дня до ночі в Адміністрації.

Нагадаємо, народний депутат від БПП та дружина генпрокурора Ірина Луценко стала переможницею Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”. Користувачі соцмереж одразу ж висміяли таке досягнення політика.

Відомі блогери відзначають, що насправді жінкою "третього тисячоліття" є не "тюнінгована дружина генпрокурора", а жінки-воїни, які захищають Батьківщину на фронті, або волонтерки, які віддають все для його забезпечення, або лікарі та медсестри, які під вогнем рятують поранених бійців, або матері, які ховають своїх полеглих на війні синів.

"Ірина Луценко отримала звання "Жінка 3 тисячоліття", бо виглядає так ніби їх стукнуло 3000 років", – пишуть користувачі.

Інші прокоментували це запитанням: "Що про нас інопланетяни подумають!?".

Хіба що "відьма 3 тисячоліття", – зауважили під дописом.