Міністерство молоді та спорту України не має відношення до організації спортивних змагань "Спортивний місто – здорова нація". Такий висновок можна зробити з відповіді на інформаційний запит "Українські Новини" з Мінмолодьспорту за фактом проведення даного спортзаходу в місті Кропивницький 19 листопада.

"Мінмолодьспорт не є організатором спортивних змагань "Спортивне місто – здорова нація" оскільки даний спортивний захід не включено до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік", – йдеться в офіційній відповіді редакції, підписаній заступником міністра Ярославом Войтовичем.

Однак, виходячи з відеоролика, розміщеного на офіційному порталі партії "Народний фронт" і присвяченого участі в даному спортивному заході лідера даного політоб'єднання і екс-прем'єра Арсенія Яценюка, у нагородженні учасників змагань в Кропивницькому приймав і міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. 

При цьому Яценюк закликав всіх присутніх подякувати, в тому числі і Жданова, що той "в Парламенті та уряді вибиває гроші на цей успішний конкурс".

Виходячи з офіційної відповіді Мінмолодьспорту, екс-прем'єр Яценюк марно захоплювався заслугами міністра Жданова в проведенні змагань в Кропивницького і просто – публічно осоромився.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Помічений в даному відеоролику "Народного фронту" і міністр інфраструктури Володимир Омелян, який раніше визнав, що запрошує колишнього прем'єр-міністра, голову політичної партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка для участі в інспектуванні дорожніх робіт, оскільки зобов'язаний йому призначенням на посаду міністра.

Як повідомляли соцопитування, за результатами опитування респондентів по ставленню до ймовірних кандидатів на майбутніх президентських виборах, екс-прем'єр Арсеній Яценюк має рейтинг 0,5%.

Додамо, що наразі "Народний фронт" готується лише до парламентських виборів 2019-го.

Цікаво, що крім такої реклами Порошенка, українці помічають нові агітаційні білборди із зображенням лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка. 

При цьому, крім фотографії політика і логотипу "Народного фронту", на рекламних щитах присутні лозунги, які дуже нагадують ті, які розміщені на білбордах Петра Порошенка.