Один з найбільших мобільних операторів України “Київстар” з першого вересня змінить тарифи для абонентів.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

“Київстар” вже попередив клієнтів про зміни в тарифній сітці. Починаючи з першого вересня поточного року буде запроваджено єдиний уніфікований для актуальних і архівних тарифних планів тариф для використання деяких додаткових тарифних пакетів.

У компанії “Київстар” підкреслили, що маються на увазі додаткові пакети SMS-повідомлень, і додаткові пакети для дзвінків на інші мережі по Україні і за кордон. У разі, якщо хвилини на дзвінки на інші мобільні оператори і стаціонарні телефони всередині країни, а також за її межами закінчилися, то будуть надаватися додаткові пакети хвилин.

Крім дзвінків по Україні, хвилини для дзвінків будуть надаватися в Росію, Італію, Польщу, а також, якщо вичерпалися хвилини в тарифах 4G Extra, 4G Ultra, 4G Business, 4G Business Vip, 4G Business Premium. Спершу абонентам будуть надані пакети на три хвилини по три гривні кожен. Після використання трьох пакетів протягом доби одна хвилина коштуватиме півтори гривні.

Додаткові пакети SMS по Україні надаються, якщо SMS в тарифі закінчилися. Відповідно, з першого вересня поточного року бізнес-абоненти будуть отримувати пакети по 10 SMS за три гривні, а після використання 100 таких пакетів протягом доби одне SMS коштуватиме одну гривню.

Плата за пакети знімається тільки якщо протягом доби за номером користувалися послугами вихідних дзвінків і SMS. Також оператор попередив, що деякі пакети перестануть діяти. Мається на увазі такі послуги: “Пакет 50 SMS», «Пакет 100 SMS”, “Пакет 300 SMS”, інтернет-пакет «Нічний». Підключитися до пакетів SMS-50% і SMS-70% з першого вересня поточного року буде неможливо.