Володимир Зеленський, який після інавгурації стане президентом України, зробив гучну заяву з приводу авіакатастрофи в аеропорту Шереметьєво, згадавши  українських полонених.

Цим двом темам Зеленський присвятив пост в Facebook.

Зокрема, він нагадує українцям, що подібні трагедії завжди нагадують людям про те, що “життя – це найвища цінність”.

“Про те, що його треба берегти, нам нагадують наші втрати на фронті, трагедії, подібні терактам на Шрі-Ланці і аварії в Шереметьєво. Загиблих не повернути. Ми співчуваємо близьким і пам’ятатимемо про тих, кого більше немає”, – пише майбутній президент.

При цьому він підкреслює, що крім тих кого не стало, потрібно пам’ятати і про живих:

“А ще ми щодня думаємо про наших полонених. Вони живі. І є ті, в чиїх силах повернути їх до родин, ті, в чиїх силах не допустити трагедій. Щоб мати шанс в цьому світі, ми мусимо поставити людину і її життя головною метою”.

Також, Команда Зеленського попереджає, що в інтернеті періодично з'являються фейкові новини, які стосуються політика.

Відповідний пост опублікували в Telegram-каналі політика.

"Кожен день ми зустрічаємо велику кількість фейкових новин, неофіційних записів тощо. Говоримо вам, що Команда Зеленського та партія "Слуга народу" не збирає ніяких мітингів чи зустрічей! Всю інформацію ми надаємо тільки в офіційних зверненнях і тільки на офіційних сторінках. Більше того, ми просимо не організовувати такі зустрічі! Адже вони є незаконними і, повторюємо, неофіційними! А значить їх створення і участь несе за собою відповідальність перед законом! А у разі, коли ви знаходите схожі новини, ми радимо не звертати на них уваги!"

Зазначимо, що нещодавно, обраний президент України Володимир Зеленський 6 травня у резиденції Блаженнішого Святослава при Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві провів зустріч із главою Української греко-католицької церкви, повідомляє інформаційний ресурс релігійної організації.

«Глава УГКЦ привітав пана Володимира з обранням на президентське служіння, а також виявом до нього великої довіри українського народу. Архиєрей запевнив його у відкритості УГКЦ до співпраці на партнерських засадах для добра українського народу та нашої держави», – ідеться в повідомленні.

«Володимир Зеленський подякував архієрею за те служіння, яке здійснює УГКЦ на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, зберігаючи таким чином зв'язок із цими громадянами України та надаючи їм належну опіку», – також вказує церква в повідомленні про зустріч.

Раніше 6 травня обраний президент мав розмову з членами Ради рабинів України, а перед тим – із головами православних церков України та лідерами українських мусульман.