На російського президента Володимира Путіна було скоєно кілька замахів. Зокрема на ватажка росіян робили замах спецслужби РФ.

На це натякнув колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України, генерал-лейтенант Валерій Кондратюк.

«…хочу нашим глядачам нагадати, скільки було… замахів на Путіна, який сьогодні всім західним світом визнаний терористом №1, який стоїть в одній лінійці з ХАМАСом… лише відомо про кілька (замахів на Путіна)…», — сказав він.

Екс-глава СЗР додав, що «ми не будемо говорити про ті невдалі спроби російських спецслужб, ми просто будемо відстежувати ті спроби громадянського суспільства в Росії і його зрілості саме за, скажімо так, боротьбою за свої свободи, свободи людини».

Нагадаємо, раніше президент України заявив, що Росія не полишає намірів будь-яким способом знищити його, і Київ своєю чергою також може ліквідувати Путіна, якщо буде така можливість, адже йдеться про захист країни.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи скористається Київ можливістю знищити Путіна, якщо така з’явиться, Зеленський зауважив: «Це війна, і Україна має всі права захищати свою землю».

Але все ж додав, що сильно сумнівається, що в нас є така можливість.

«Ситуація може скластися по різному. Проте, якби була можливість скористатися ситуацією, наші спецслужби могли б», — зауважив Зеленський.

Крім того, зараз ця тема – дуже абстрактна.