Нардеп від “Слуги народу” Ірина Верещук несподівано взяла учать у шоу на каналі, який пов’язують із Порошенком. Мало того, ведучим цієї програми був ніхто інший, як “Ляшко номер 2”, тобто Олексій Гончаренко.

У коментарях вже ставлять питання – як до такого дійшло, а більшість людей констатують той факт, що президенту буде соромно за такий вчинок нардепки.

Однак все по-порядку.

“Гончаренко та Верещук на каналі Порошенка – це якесь “криве дзеркало”.

Ще півроку тому неможливо було уявити, що на “5-му каналі” одна з найбільш конструктивних за нашою оцінкою депутатів “Слуги народу”, Ірина Верещук, буде давати інтерв’ю Льоші Гончаренку. Це він черезз підкуп виборців вліз у Раду, прикрившись “самовисуванням”, і тепер під патронатом Порошенка при кожному зручному випадку переходить на особистості у критиці Зеленського. Намагаючись дострибнути і вкусити його з трибуни Ради”, – коментують цю ситуацію журналісти телеграм каналу “Клименко Тайм”.

Що це взагалі було? Її “милий діалог” з Гончаренком – це не просто Стокгольмський синдром, це – черговий акт зрадницьких відносини до свого виборця, який мріяв позбутися від ПЕС-івців, ура-патріотів і злодіїв, – пишуть автори повідомлення.

За їх словами у цьому відео Верещук ще й вирішила подякувати Порошенкові.

Це така мода, яку поставив Кирило Тимошенко? Що буде далі? Порошенка на посаду прем’єра висунете? Ірина, до якої ми завжди ставилися дуже позитивно, у цей раз розчарувала. Дуже. Пару місяців такої політики – і в клубі восьмивідсоткових стане більше учасників, – підусмовує телеграм канал.

Відзначимо, що із скандально інтерв’ю у салоні автомобіля, найцікавіше, що можемо відзначити для Вас, це її заява стосовно одіозного Гео Лероса.

Нардеп Ірина Верещук розказала про те, що має напружені стосунки з колегою по фракції “Слуга народу” Гео Леросом, адже саме він сприяв тому, аби Ірину не запрошували на ефіри на телеканали Віктора Медведчука.

“Мене принципово не запрошують на три канали Віктора Медведчука. Я нещодавно дізналася від самого Гео Лероса, що це саме він сприяв такому “блокуванню”. Проте перед тим, як почати “війну” з Андрієм Єрмаком, він вирішив мене таки розблокувати. І тепер мені дуже цікаво дізнатися у представників Офісу президента і у всіх, хто займається медіаполітикою, як так сталося, що одна людина може контролювати, хто може бути в ефірі конкретних телеканалів?”, – питається Верещук.

Як відзначають коментатори, нічого цікавого і конструктивного у тому, як Гончаренко “крутить баранку” на каналі свого Патрона абсолютно немає.