Володимир Зеленський спочатку звільнив Руслана Стефанчука з поста представника президента у Верховній Раді, а потім знову призначив. Укази №601 / 2019, а також № 602/2019 від 19.08.2019 опубліковані на сайті президента.

Таким чином, президент перепризначив Стефанчука на ту ж посаду.

В указі №601 / 2019 йдеться: “Звільнити Стефанчука Руслана Олексійовича з посади представника президента України у Верховній Раді України”.

У документі, який пішов за звільненням, сказано: “Призначити Стефанчука Руслана Олексійовича представником президента України у Верховній Раді України (за згодою)”.

Руслан Олексійович Стефанчук (1975 року народження) – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, адвокат. Закінчив Хмельницький інститут регіонального управління та права. У 2011-2013 роках Стефанчук завідував відділом проблем розвитку національного законодавства в Інституті законодавства Верховної Ради. Як помічник співпрацював з нардепом від БПП Анатолієм Матвієнком, а також віце-прем’єром Степаном Кубівим.