Лідер партії “Сила і честь” Ігор Смешко прокоментував результати опитування КМІС.

Перша шістка рейтингу має такий вигляд:

42,6% – Володимир Зеленський;

14,9% – п’ятий президент Петро Порошенко;

12,2% – народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко;

9,7% – народна депутатка від “Батьківщини” Юлія Тимошенко;

6,4% – лідер партії “Сила і честь” Ігор Смешко;

4,3% – лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Відповідний пост політик опублікував на своїй сторінці у Фейсбук. Подаємо його слова в оригіналі:

Від Друга в ФБ, через Messenger:

« Приклад маніпуляції громадською свідомістю. Перепровірити достовірність опитування неможливо. Хто замовляв і хто, платив за нього, невідомо. Але відсутність аналітичної оцінки цієї інформації в ЗМІ вражає. Це діагноз відсутності в країні незаангажованої аналітичної журналістики.

Серед п‘яти найбільш рейтингових політиків в Україні, перший має за плечима Державний апарат, правоохоронні органи, бюджет країни та підтримку власних олігархів з їх ЗМІ.

З другого по четвертий – мають за плечима парламентські фракції, є, по суті, самі олігархами. З майже необмеженими фінансовими і медійними ресурсами для підтримки їх політичної діяльності. В тому числі, з – за кордону.

Навіть шостий – має потужну підтримку дружини з її власним медійним ресурсом і довготривалими політичними та медійними зв’язками.

Лише п’ятий ніколи не був політиком. Є професійним військовим. Не обирався до політичної влади та не призначався на політичні посади. Не має не тільки підтримки олігархів і контрольованих ними ЗМІ, але й замовчується ними. Та очевидно є загрозою їм. Але його рейтинг, навіть в таких умовах і таких підрахунках, зростає.

Чи не диво, що ніхто з провідних ЗМІ країни це не помічає і не робить на цьому акценти?»

Нагадаємо, раніше колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко висловив думку, що Кабінету Міністрів України треба працювати над економікою, а не робити політичні заяви. Про це поінформувала політсила 23 квітня у Facebook.

“Уряд повинен презентувати секторальну економічну стратегію, а не робити голослівні політичні заяви… Її мета – забезпечити гідний європейський рівень життя громадян, соціальні гарантії та захист від внутрішніх і зовнішніх ворогів. Зі світової кризи влада повинна зробити головний висновок – потрібне стратегічне регулювання економічної сфери, спрямоване на кінцеве виготовлення товарів із високою якістю”, – заявив він.

Ексголова СБУ вважає “нонсенсом з точки зору Конституції” відсутність затвердженої Верховною Радою програми дій уряду.

“Критерієм діяльності будь-якого уряду й політичних сил, які його формують, мають бути п’ять основних показників. Перший – економіка, другий – культура, наука й освіта, третій – армія, четвертий – охорона здоров’я і п’ятий – екологія. І кожного року уряд має звітувати перед суспільством по них. Є покращення – продовжує працювати, ні – пояснити, чому не вдалося досягнути покращення, та переконати, що може виправити ситуацію”, – зазначив Смешко.