Російські війська продовжували спроби оточити Лисичанськ і вели наступальні дії на південь і на південний захід від міста, про це йдеться у звіті ISW.
Російські сили, ймовірно, ще не досягли автомагістралі T1302 Бахмут-Лисичанськ по землі, але заважають українським силам використати її, продовжуючи артилерійські й авіаудари за українськими позиціями, що залишилися, уздовж дороги.
Російські війська зосередилися на перегрупуванні та поліпшенні своїх тактичних позицій на північ від Слов’янська.
Кремль, напевно, створює умови для криптомобілізації російської економіки в рамках підготовки до затяжної війни в Україні. Кремль вніс у державну думу Росії поправку до федеральних законів з питань постачання збройних сил.
Поправка забороняє російським підприємствам відмовлятися від державних замовлень на проведення спеціальних військових операцій і дозволяє Кремлю змінювати контракти зі співробітниками та умови праці, наприклад, примушувати працівників до роботи в нічний час або у святкові дні, йдеться у звіті Institute For The Study Of War.
В описі поправки кремль зазначив, що так звана «спецоперація», що продовжується, в Україні виявила брак поставок, зокрема матеріалів, необхідних для ремонту військової техніки, і заявив, що російським чиновникам необхідно «концентрувати свої зусилля в певних секторах економіки».
Російська влада, ймовірно, вживає заходів щодо інтеграції Запорізької атомної електростанції безпосередньо до російської енергосистеми, що суперечить попереднім заявам Росії про те, що Запорізька АЕС продаватиме електроенергію Україні.
Російська влада вже заявила, що хоча Запорізька АЕС працюватиме на росію, вона продовжить продавати енергію Україні. Проте стає дедалі очевиднішим, що російська влада вживає заходів щодо інтеграції українських економічних активів безпосередньо до російської економіки.