На вулиці Дерибасівській в Одесі побилися два Діди Морози. Один із них навіть скинув костюмований одяг, щоби комфортніше було давати стусанів іншому.

Причиною конфлікту новорічних персонажів стала боротьба за клієнтів і розподіл території.

Як пишуть свідки в соцмережах, більшого Діда Мороза звати Тимур. Поки він фотографувався з дівчинкою під ялинкою, підбіг молодший Дід Мороз на ім'я Мустафа і наказав "валити з його місця".

"Жінки кричали. Діти плакали. Навколо б'ються стрибала Снігурка з приреченим обличчям. Іноземні туристи з цікавістю дивилися, думаючи, що це частина якогось шоу. Поліції не було", – розповів очевидець бійки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що раніше повідомляли про те, що масова бійка між українцями і поляками сталася в суботу ввечері в районі Вільнюського вокзалу Варшави. На місце події прибула поліція, проте учасники бійки встигли сховатися.

Як зазначається, після словесних образ дві групи перейшли до бійки. Під час бійки її учасники почали кидати один в одного скляні пляшки. Прості перехожі змушені були сховатися на розташованій поблизу зупинці, щоб не отримати випадкових травм.