Актор «Дизель шоу», що постраждав у ДТП, яка забрала життя його колеги Марини Поплавської, опублікував відеозвернення до своїх шанувальників. 

 
Так, Єгор Крутогоров, який також постраждав в аварії, напередодні опублікував нове відео, в якому звернувся до шанувальників шоу.

У своєму відеозверненні актор подякував українцям за підтримку, яку вони надають йому і його колегам.


«Друзі, ще раз хочу подякувати всім за підтримку. Саме завдяки вашим старанням ми одужуємо. Все буде кльово. Ще раз спасибі», – сказав Крутоголов.

У свою чергу, представники проекту на його офіційній сторінці в Instagram відзначили, що зараз акторам «Дизель шоу» як ніколи важлива підтримка їхніх шанувальників.

«Всіх цікавить здоров’я акторів “Дизель шоу”, наш Єгор Крутоголов всіляко намагається відновитися, щоб скоріше повернутися на сцену. Ви навіть не уявляєте, як йому в цьому допомагає ваша підтримка. Вона дає йому багато додаткових сил і стимулів», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У коментарях до відео шанувальники поділилися своєю реакцією на звернення Крутоголова. При цьому деяких розлютило те, що навіть після страшної ДТП актор зважився знімати відео, перебуваючи за кермом машини.

«І знову, життя вас, Єгор, нічому не вчить, навіщо ж за кермом відволікатися на якесь відео, можна його пізніше записати же», «Єгор, якнайшвидшого вам одужання. Одужуйте і скоріше повертайтеся на сцену. Ми вас дуже чекаємо і любимо. Спасибі, що є таке шоу як ваше», «Єгор, як тобі красиво з бородою, залишай! І видужуй!».

Варто нагадати, що актори популярного українського проекту «Дизель шоу» продовжують поступово одужувати після фатальної ДТП 20 жовтня, яка забрала життя їхньої колеги Марини Поплавської.