Зараз між Україною та Ізраїлем тривають дискусії щодо надання нашій країні озброєння. Проте військова підтримка України є для Ізраїлю “найбільш природним вибором”, коли йдеться про ставлення до повномасштабної російсько-української війни, тож незабаром риторика країни може змінитись. 

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба. 
 
Він  переконаний, що офіційний Тель-Авів змінить свою позицію та допомагатиме Україні в цьому плані. Кулеба розповів, що зараз між Києвом і Тель-Авівом триває жорстка та непроста дискусія. Однак дипломат переконаний, що все ж наша сторона зможе переконати ізраїльських партнерів, зокрема тому, що логіка процесу “не залишить вибору”. 

“Якщо ви почитаєте висловлювання ізраїльських політиків, то побачите, що вони самі дуже непереконливо аргументують, чому вони це не роблять, вигадують якісь складні конструкції, самим дуже важко себе виправдовувати. Але кожна розмова наша з ними на різних рівнях, і поступово, крок за кроком Ізраїль рухається в правильному напрямку”,– наголосив Кулеба. 

До того ж, нагадаємо, що у ЗМІ вже була інформація,  що Ізраїль надав Україні розвідувальні дані, які корисні для націлювання на безпілотники іранського виробництва. А після початку масованих обстрілів енергооб’єктів, глава МЗС Дмитро Кулеба звернувся до Ізраїлю за озброєнням протиповітряної оборони.Наразі прохання відхилили, країна вирішила надати системи раннього попередження, але не ППО. Та ймовірно з посиленням дипломатії між країнами позиція останньої таки зміниться.