Законопроєкт про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу, дасть можливість по суті визнати кремлівські маріонеткові окупаційні адміністрації та легалізує їх участь в українських місцевих виборах. Про це сказала співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко в інтерв’ю журналістам.

“Дуже чітка тактика здачі національних інтересів і знищення української армії. Зверніть увагу, що в порядку денному немає жодного закону, що стосується економіки чи лікарів. Натомість є закон про громадянство, який, по суті, легалізує російські паспорти на території України”, – розповіла Геращенко.

Вона нагадала, що анексія українського Криму почалася з незаконної паспортизації населення півострова.

Процес повернення окупованого Криму не буде швидким, треба використовувати такі методи, як міжнародний тиск і економічне зростання України.

Про це заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода” голова ВРУ Дмитро Разумков.

“Це важкий процес, це не швидкий процес (повернення Криму – ред.). Так само ми не повинні знімати це питання з порядку денного, всіляко пропрацьовувати його на різних рівнях і так само ми не повинні втрачати комунікацію з окупованими територіями і Донбасу і Криму. Тому що протягом декількох років цей процес був відставлений на другий план”, – розповів Разумков.

Він додав, що це можна зробити швидко, але віддавати свої території – це неможливо.