Колишній мер Києва Леонід Черновецький, який проживає в Грузії, не збирається повертатися “завойовувати Україну”, тому що він не знає, як врятувати країну і не бажає “віддавати своє життя даремно”. У всіх бідах України Черновецький звинувачує п’ятого президента Петра Порошенка.

Про це стало відомо з відеоблогу колишнього мера Києва (2006-2012 рр) Леоніда Черновецького, розміщеного на його Youtube-каналі

“Будь проклятий Петро Олексійович (Порошенко, – KV) з усіма твоїми дружками”, – так Черновецький завершив свою майже годинну розповідь про 20-річне спілкування з колишнім президентом України, нині – співголовою парламентської фракції “Європейської солідарності” Петром Порошенком.

При цьому, Леонід Черновецький заявив, що він не збирається повертатися в Україну.

“Я говорю про те, що Порошенко зруйнував країну. Привести (країну) в порядок – я навіть не знаю як, непросто. Ми будемо з вами розвивати цю тему, теми різні. Але я не хочу перетворюватися в політика, щоб хтось думав, що у мене є плани повернутися і завоювати Україну. Я не Ісус, не збираюся віддавати своє життя, ну, даремно “, – сказав Черновецький.