Президент України Володимир Зеленський подякував священикам і віруючим за дотримання карантинних обмежень під час великодніх богослужінь. Про це повідомляє Офіс глави держави.

Президент зазначив, що в цьому році в храми прийшли 130 тисяч віруючих, а в минулому році в церквах зібралися 7,5 мільйона прихожан – ця різниця показує свідомість українців.

“У цьому році на богослужіння прийшло 130 тисяч віруючих. В минулому році на Великдень в церквах зібралися 7,5 мільйона прихожан. Ця різниця показує свідомість українців, наше дбайливе ставлення до рідних і близьких. Ми дійсно показали, що Великдень – це перемога життя над смертю “, – сказав президент.

В офісі відзначили, що Зеленський тримає під особистим контролем питання дотримання карантинних обмежень під час Великодніх богослужінь. Зараз в більшості областей країни ситуація спокійна і контрольована, зустрічаються поодинокі випадки порушення карантину, на які вже відреагували правоохоронні органи.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак знаходиться на постійному зв’язку з главами обласних державних адміністрацій та органами МВС. Глава держави оперативно поінформований про хід святкових заходів в регіонах.