Після нападу на Харків, Бєлгород відчуває на собі болючі наслідки цієї трагедії. Звістки про помсту приходять через місцеві канали, які нещадно поширюють фотографії з місця подій, демонструючи масштаби зруйнувань та людського страждання. Згідно з першими даними, в результаті вибухів загинули дві особи, а десятки отримали поранення. Це страшне напад став серйозним випробуванням для місцевих медичних служб, які змушені працювати на межі своїх можливостей, надаючи допомогу постраждалим.

Варто відзначити, що цей напад не лише призвів до людських жертв і травм, але й спричинив серйозні матеріальні збитки. За повідомленням міністерства оборони РФ, атаки пошкодили електромережі, що призвело до відключення електропостачання в деяких населених пунктах. Це створило додаткові проблеми для місцевих мешканців, ускладнюючи їхнє щоденне життя.

Російське міністерство оборони вже звинуватило Україну в організації цих нападів на Бєлгородську та Курську області. Це лише поглиблює напруженість між сторонами конфлікту та створює загрозу подальшого зростання насильства і руйнування.

Вои стверджуюють, що вночі російські сили ППО нібито знищили два безпілотники над територією Білгородської області, ще один БПЛА був перехоплений над територією Курської області. Зранку РФ заявила про нібито збиття ще одного дрона над Білгородщиною.

Водночас губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков заявив, що дрони нібито атакували село Ясні Зорі Білгородського району. Внаслідок цього пошкоджено покрівлю будівлі сільгосппідприємства, там сталося загорання.

Також губернатор Курської області Олексій Смірнов каже про обстріл селища Коров’яківка Глушківського району.

«Внаслідок пошкодження електричного обладнання немає світла у кількох населених пунктах. Ремонтні роботи будуть проведені коли дозволить обстановка», — додав він.