У тимчасово окупованому Криму в ніч проти 17 квітня пролунали вибухи в районі військового аеродрому «Джанкой».

Про це заявляють як кримські пабліки, так і місцеві жителі.

Після 03:30 у Telegram-каналах міста Джанкой з’явилися заклики «зберігати спокій» і чекати офіційної інформації. Військові канали писали про ракетну небезпеку і роботу по цілях. Незабаром Telegram-канал Astra повідомив, що місцеві жителі пишуть про пожежу в районі військового аеродрому.

Як відомо, на цьому аеродромі дислокується 39-й вертолітний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС і ППО Південного військового округу, три авіаційні ескадрильї на Мі-8, Мі-35М, Мі-28 і Ка-52.

Офіційно російська окупаційна «влада» не коментувала вибухи у Джанкої. Україна також не давала офіційних коментарів. На опублікованих відео можна побачити потужний вибух та сильну пожежу на його місці.

Всі ці вибухові події виглядають доволі іронічними на фоні того, що буквально вчора російські агресорські представники гучно клялися, що після наступної атаки на півострів дід Путін точно скористається ядерною кнопкою. Ну-ну…

Ні для кого не секрет, що не так давно, як вдень 15 квітня українські ракети навідалися до тимчасово окупованого російськими окупантами Бердянська. Потужні вибухи у місті, як виявилося, стали результатом удару ЗСУ по місцях розташування російських терористів на місцевих заводах.

До цього сильні вибухи пролунали у тимчасово окупованому Луганську. Там під удар потрапила ремонтна база терористів на одному з луганських підприємств, внаслідок удару одна будівля була зруйнована.