З’явилася інформація, що росіяни заявили про те, що в окупованій Горлівці на Донеччині прилетіло по лікарні та станції переливання крові, де знаходилися військові РФ та найманці, але місце жителі стверджують, що у підвалі знаходився штаб противника.

На цю інформацію в ефірі одного з телекалів відреагував волонтер, бізнесмен, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у 2016-2019 роках Георгій Тука.

«Мова йде скоріш за все про оперативні штаби, де працюють командири підрозділів, які безпосередньо перебувають на тій чи іншій ділянці фронту, від батальйону, роти, а може і вище. Що стосується повідомлення з Горлівки, я абсолютно не здивований, що цей штаб знаходився у підвалі лікарні. Проведу паралелі з Ізраїлем, у Ізраїлі фактично в кожному місці та містечку, які звільняє ЦАХАЛ, бої відбуваються саме в лікарнях, бо вияляється Хамас саме в лікарнях влаштував свої опорні точки, склади і штаби і раптом з’являється інформація про штаб у Горлівці, чергова паралель. Слава Боуг, що нанесли удар і надіюся, що знищили велику кількість окупантів», — відпові Георгій Тука.

Варто зазначити, що зранку 19 квітня в окупованому Маріуполі знову прогриміли вибухи. Три вибухи сталися над Маріупольським металургійним комбінатом імені Ілліча.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя, Петро Андрющенко.

Один із ударів припав по керівництву одного з російських батальйонів.

«Маріуполь. Три вибухи над ММК ім. Ілліча. Чим цього разу збивало ППО – встановлюємо. Попередньо щонайменше один пропущений за пунктом управління росіян. Деталі – потім. Ось це «Доброго ранку!» – написав Андрющенко.