На Донеччині місцеві бойовики розстріляли російських військових

У зведеному російсько-загарбницькому війську немає навіть натяку на певну монолітність. Всі численні угруповання ненавидять одне одного і здатні вбивати своїх за першої ж нагоди.

За даними джерел «24 каналу» в українських спецслужбах, найбільшу ворожість відчувають між собою кадрові російські військові та бойовики так званих «ДНР» та «ЛНР».

Стало відомо, що окупанти звинувачують місцевих терористів у тому, що вони не змогли «захистити свій будинок», через що Кремлю довелося перекинути росіян до України. Місцеві ж зневажають «другу армію світу» за слабкість та боягузтво.

Крім того, бойовики з Донбасу ненавидять росіян за те, що взагалі відбулося повномасштабне вторгнення.

Водночас терористи, які приєдналися до проросійських угруповань, проїхалися у соціальному ліфті та стали дуже шановними особами у «республіках».

Бойовикам 8 років було дозволено все – від убивств до зґвалтувань. При цьому вони отримали можливість безперешкодно красти, але за умови невтручання у діяльність вищої касти терористів.

Росіяни ж своїм масовим прибуттям на Донбас докорінно змінили правила гри. Головними бандитами та терористами на тимчасово окупованих територіях стали військові держави-терористки, а бойовиків за наказом генералів почали закидати на м’ясо.

У цей час бойовики квазіреспублік побачили, що розпіарена армія Путіна нічого серйозного не представляє. Військові з росії не могли виконати жодного з поставлених завдань, зазнавали величезних втрат і воліли відсиджуватися десь позаду.

Натомість «деенерівців» росіяни постійно гнали вперед просто на забій.

Такий підхід до війни місцевих терористів не влаштовував, адже вони майже за 8 років звикли до мирного та ситого життя. До 24 лютого бойовики отримували чималі зарплати, могли збагачуватися та вчиняти злочини проти цивільних без наслідків для себе. Однак натомість їм довелося ховати своїх товаришів та воювати без надії на перемогу.

Повідомляється, що все це призвело до серйозних конфліктів між угрупованнями, які іноді закінчувалися стріляниною. Іноді п’яні росіяни вирішували помститися «укропам» і вирушали вбивати бойовиків. Терористи осторонь не стояли і нерідко стріляли в спини росіянам за будь-якої нагоди.

Втім, траплялися й серйозні розбирання. Одна з них сталася на початку жовтня у Докучаєвську Донецької області. “Поважний” сепаратист Едуард Карась на величезній швидкості катав свою дружину на машині після великої кількості випитого. Веселощі закінчилися на одному з перехресть, де автомобіль місцевого бойовика та сина одного з поліцейських-зрадників влетів у машину з російськими військовими. Окупанти також перебували у нетверезому стані та їздили містом порушуючи ПДР.

Внаслідок аварії загинули всі її учасники, а на місце події почали з’їжджатися друзі «двохсотих». Між товаришами росіян зі зброєю та представниками «серйозного бойовика» миттєво стався конфлікт, який спричинив стрілянину. Внаслідок розбирань бойовики «ДНР» прострілили ноги кільком окупантам, після чого втекли з місця події. Росіяни вижили, але довести свою правоту так і не змогли.

В українських спецслужбах також зазначають, що додаткову нервозність та конфлікти між угрупованнями додають українські перемоги на фронтах. Усі представники загарбницького війська зрозуміли, що захопити Україну їм не вдасться, а поразка Росії – питання часу. Усвідомлення цього факту посилює бажання особового складу орди напитися горілки, після чого між путінськими карателями зростають конфлікти.

Фактично у збереження «республік» серед тих, хто перебуває на фронті, не вірить ніхто. І це лише посилює ненависть бойовиків до росіян, адже загарбники в якийсь момент підуть із Донбасу, а життя місцевих бойовиків докорінно зміниться з приходом у регіон українських спецслужб та поліції. Терористи розуміють, що тікати їм навряд чи дадуть, тож намагаються підготувати запасні плани прориву на територію Росії.