Шанувальники українського музиканта і лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука закликали його включитися в президентську гонку, повідомляє Антікор.

Про це вони пишуть під привітаннями артиста з Новим роком в соцмережах. Вакарчук побажав українцям в 2019 році "справжніх змін", а у відповідь отримав прохання взяти приклад з шоумена Володимира Зеленського, який в новорічну ніч повідомив, що буде боротися за посаду президента України.

"Комік пішов, а ти чого сидиш? Давай біжи, рятуй країну! У тебе така можливість є, дій!" "Хочу робити справжні зміни разом з вами!" "Почніть говорити зрозуміло і відверто. Може і настануть зміни", – пишуть Вакарчуку.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що шоумен Володимир Зеленський оголосив, що йде в президенти. Про це він сказав в ефірі телеканалу 1 + 1 за кілька хвилин до Нового року, випередивши святкове звернення Петра Порошенка.

«Мене давно усі запитують: ідеш, не ідеш. Знаєте, на відміну від наших великих політиків, я не хотів вам марно обіцяти. І зараз за декілька хвилин до нового року, я вам дещо пообіцяю і одразу виконаю. Дорогі українці, я обіцяю вам піти в президенти України. І одразу виконую: я іду в президенти України, давайте зробимо це разом», – сказав Зеленський.