Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко обурився повідомленням Міноборони РФ, де йдеться про нібито співчуття із боку міністра оборони США Джеймса Меттіса на адресу РФ щодо трагедії у Керчі.

"Прес-служба Міністерства оборони РФ повідомила про зустріч міністрів оборони Росії та США. Під час неї міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив співчуття міністру оборони Росії Сергію Шойгу щодо трагедії у Керчі. Ще раз: не Україні пан Меттіс висловив співчуття — він висловив співчуття Росії! Тим самим визнавши, кому належить Крим?! Порошенко не реагує, мовчить. Уже третій день…" написав Гриценко у Facebook.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

При цьому політик приєднав до посту лінк на сайт Міноборони РФ, де йдеться про зазначене співчуття.

В свою чергу, відомий волонтер і військовий оглядач, заступник голови Ради резервістів Збройних Сил України, Мирослав Гай висловив обурення постом політика:

«Анатолій Гриценко знову тупотить ногами, а тільки так можна назвати його коментар про зустріч міністрів оборони США та РФ. Про те, що Меттіс "Скажений Пес" визнав Крим російським написав тільки один російський сайт – поки це фантазія Міністерства Оборони Росії і власне Гриценко. Сьогодні, помічник Трампа, Болтон (Джон Роберт Болтон – американський політик-республіканець і дипломат – R °) повинен офіційно повідомити російську сторону про вихід США з договору про скорочення ракет малої і середньої дальності і фактично про початок нової гонки озброєнь. І в такий важливий для планети момент … Гриценко вимагає розіслати ноту протесту нашим стратегічним партнерам, прочитавши новину на "вошивому" російському сайтик … Мда, це все претенденти на пост Головнокомандувача. Бідна моя Україна », – обурюється активіст.

Раніше Анатолій Гриценко вже намагався маніпулювати відносинами України з американськими партнерами. Зокрема журналісти Реаліста нагадали, що в березні 2006 року серед численних депеш американських дипломатів щодо України було і згадка про Гриценко. Анатолій Степанович в березні 2006 року чомусь запевняв посла США Джона Гербста, що новий уряд (Віктора Януковича) не відмовиться від ідеї вступити в НАТО і ЄС, навіть якщо його сформує коаліція ПР і «Нашої України». Тоді, згідно з опублікованими документами, він повідомив дипломату, що «розмовляв з Рінатом Ахметовим». Ахметов начебто висловив свою підтримку, щоб Гриценко і далі працював міністром оборони в разі, якщо після виборів 2006 року буде створена коаліція між «Нашою Україною» і Партією регіонів.