Керівник пресцентру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк вважає, що ворога дратують успіхи ЗСУ на Херсонському напрямку.

Про це вона сказала в ефірі одного з українських телеканалів.

“Реалізовані удари по мостах, які є критичними для противника. Для ворога перспектива втратити обласний центр порівнюється з втратою Москви. На Півдні розвиток подій є динамічним. Ворог лютує через вдалі дії ЗСУ. Противнику заблоковано транспортне пересування, він має логістичні проблеми”, – підкреслила Гуменюк.

Керівник пресцентру ОК “Південь” також додала, що ворог збирає угруповання воєнних кораблів, імітуючи посилення у північно-західній частині Чорного моря.

“Кораблі тримаються біля узбережжя Криму, ховаючись за Тарханкутом (мис у Західному Криму, – ред.)”, – пояснила Гуменюк.

Вже для всіх очевидно, що звільнення Херсона стане кінцем диктаторського режиму президента Росії Володимира Путіна. Після програшу йому не вдасться утримати владу.

Про це в телеефірі заявив політолог Андрій Піонтковський.

“Диктатор, що програв війну, – він уже не залишається диктатором. У кримінальних структурах, а саме такою структурою є військово-політичне керівництво Росії, пахан, якого опустили, то вже не пахан. Ви уявляєте, які ставки зараз? Ми говорили про санкції, про перспективи воєнних операцій – все зараз крутиться навколо особисто фігури Путіна”, – пояснив експерт.